Monthly Archives: March 2021

 1. March 25, 2021

  Onaran Teknoloji’nin Seos Ozon Jeneratörü Hava Temizleme Deneyinden Başarıyla Geçti

  Onaran Teknoloji’nin Seos Ozon Jeneratörü Hava Temizleme Deneyinden Başarıyla Geçti (https://www.termodinamik.info/haberler/onaran-teknoloji-nin-seos-ozon-jeneratoru-hava-temizleme-deneyinden-basariyla-gecti)

   

  Onaran Teknoloji tarafından üretilen Seos 03-8892 ev tipi ozon jeneratörü, havadaki mikroorganizmaları öldürme etkinliği açısından Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi tarafından incelendi.

  Seos-ozon-jeneratoru-test-raporu

  Konuyla ilgil

  Devamını oku
 2. March 25, 2021

  Doğru Dozajlama ile Ozon Jeneratörü Kullanımını Bilim ve Tıp Dünyası Destekliyor

  Doğru Dozajlama ile Ozon Jeneratörü Kullanımını Bilim ve Tıp Dünyası Destekliyor

  (www.linkedin.com/company/termodinamik-dergisi)

  (https://www.termodinamik.info/haberler/dogru-dozajlama-ile-ozon-jeneratoru-kullanimini-bilim-ve-tip-dunyasi-destekliyor)

  Hammaddesi oksijen olan ve tek doğal dezenfektan olarak bilinen ozon gazının, doğru oranda ve kontrollü olarak kullanıldığında koronavirüs ile mücadelede etkili bir çözüm olduğu, bilim ve tıp dünyası uzmanları tarafından doğrulanıyor.

  Tıp alanında ve medikal tedavilerde de kullanılan ozon, bakteri ve virüsler üzerinde yüzde 99 etkili.

  Operatör Doktor Musa Güven, iç ortam havasında hijyen koşullarının sağlanmasının bir yöntemi olarak ozon jeneratörü kullanımı h

  Devamını oku
 3. March 25, 2021

  YAŞAM ESNASINDA İNSAN SAĞLIĞINA ZARAR VERMEYEN OZON STERİLİZASYONU

  ONARAN TEKNOLOJİ TARAFINDAN 5. Uluslararası Online Biyosidal Kongresi Kısa Tanıtım Yazısı

  Yaşam esnasında, insan sağlığına zarar vermeyen ozon sterilizasyonu için psikrometrik parametrelerin kullanılması…

   

  Yaşam ortamlarının sterilizasyonu iki şekilde yapılabilmektedir. İlk olarak sterilizasyon yapılırken yaşam ortamının kullanıma kapatıldığı ve işlem bittikten sonra değişik havalandırma yöntemleri uygulandıktan sonra tekrar ortamın kullanıma sunulduğu sterilizasyon yöntemleri. Bu yöntemde geçmişten gelen kirlenme yok edilmekte ancak yaşam alanına yeni dahil olan bulaşılara karşı bir önlem alınamamaktadır. İkinci olarak yaşam sürerken insan sağlığına zarar vermeden yapılan sterilizasyon yöntemleri. Bu yöntemde hem geçmişte elde edilen temiz ortam korunabilmekte aynı zamanda yaşama açılan ortamda, yaşam sürerken ortama yeni dahil olan bulaşılar temizlenebilmektedir. Yaşam sürerken yapılacak sterilizasyonda ortama veril

  Devamını oku